با راهنمای ما، بهترین لوازم خانگی کوچک را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. زمان آماده سازی را کاهش دهید و تخصص خود در کار با لوازم کوچک و مناسب که کار بیشتری را در فضای کمتری انجام می دهند، افزایش دهید.

main
قبل از خرید
چند سوال به شما کمک می کند جستجوی لوازم خانگی جدید را شروع کنید.
آیا فضای پیشخوان/نگهداری کافی برای محصولی که موردنظرم است، دارم؟
آیا رنگ و مدل موردنظر من را دارد؟
آیا می توان به راحتی آن را پاک کرد و نگه داشت؟
آیا درجه بندی ایمنی و گزارشات برای راهنمایی من وجود دارد؟

مخلوط کن و آبمیوه گیری

راهنمای خرید لوازم خانگی کوچک
راهنمای خرید آبمیوه گیری-مخلوط کن کوچک
میزان وات، قدرت و سرعت را مشخص می کند که از 200 تا 1500 متغیر است.
توان وات بالاتر باعث نرم کردن آسانتر یخ، میوه های منجمد و مغز میوه ها می شود.
حجم پارچ ها از 4-9 پیمانه متغیر است و نوع شیشه ای هم دارند که سنگین تر است و شفافیت را برای نظارت آسان فراهم می کند؛ فولاد ضد زنگ که لکه نمی گیرد و پلاستیک که سبک وزن و ایمن است. به دنبال پلاستیک بدون BPA برای کاهش قرار گرفتن در معرض سرطان زاها باشید.
قطعات جداشدنی آبمیوه گیری به راحتی در زمان مخلوط کردن اضافه می شود.
پایه ها و تیغه های جداشدنی آبمیوه گیری ها و مخلوط کن ها باعث می شود تمیز کردن آنها آسانتر شود.
خرید آبمیوه گیری و مخلوط کن
خوب است بدانید
مشخصات سازنده را به دقت بررسی کنید تا ببینید وسیله خانگی موردنظر شما برای استفاده از مایعات گرم و سرد تصویب شده است.
راهنمای خرید قهوه ساز و چای ساز کوچک

راهنمای خرید لوازم خانگی کوچک
راهنمای خرید قهوه ساز کوچک
اینکه دستگاه یک منظوره یا کامل را انتخاب می کنید، بررسی کنید تا مطمئن شوید که لوازم خانگی سازگار با راحتی شماست. دانه های قهوه شامل واحدهای قهوه بسته بندی شده است که نیاز به اندازه گیری پودر و استفاده از فیلتر قهوه را کاهش می دهد.
ویژگی های مهمی که باید درنظر بگیرید شامل آسیاب دانه برای به دست آوردن قهوه تازه و تطبیق دما برای کسانی است که قهوه بسیار داغ را ترجیح می دهند، انتخاب کننده قوام قهوه، فیلتر قهوه و فیلترهای دائمی قهوه برای کاهش پسماند به کار می رود.
قابلیت برنامه ریزی 24 ساعته، توقف و مصرف و خاموشی اتوماتیک همگی ویژگی های راحتی هستند که زمانی کمک می کنند که آماده کار یا سرگرم کردن مهمانان هستید.
خرید قهوه ساز، چای ساز، اسپرسوساز
توسترها و اجاق های توستر

راهنمای خرید لوازم خانگی کوچک
راهنمای خرید توستر کوچک
توسترها معمولا 4 تا 6 قسمت دارند و شیارهای آنها معمولا بلند و طولانی است تا هر چیزی از نان باگت تا نان شیرینی حلقوی در آن قرار بگیرد.
اجاق های توستر قابلیت برشته کردن نان، کیک و کباب کردن را دارند و نیاز به گرم کردن اجاق بزرگ برای پختن غذای اندک را کاهش می دهند.
ویژگی هایی مانند جوجه گردان یا گرمای همرفتی به شما اجازه می دهد تجربه اشپزی خود را سفارشی کنید. پختن با استفاده از جوجه گردان باعث چرخاندن غذا در گرما می شود که بهتر پخته شده و تردتر می شود. توسترهای همرفتی هم باعث صرفه جویی در زمان می شوند و غذا را با جریان یافتن هوای داغ از طریق یک فن، به صورت یکنواخت می پزند.

خرید توستر و اجاق های توستر

خوب است بدانید
دنبال ویژگی خاموش کردن اتوماتیک باشید تا هر گونه نگرانی شما درباره گرمایش بیش از اندازه، آسیب رساندن به دستگاه های کناری و کابینت ها یا آتش گرفتن خانه از بین برود.
مایکرویوهای روی پیشخوان

راهنمای خرید لوازم خانگی کوچک
مایکروویوهای روی پیشخوان بین 700 تا 1200 وات وجود دارند.
وات برابر با قدرت پخت است. هر قدر قدرت بیشتری داشته باشید، غذا سریعتر می پزد.
مایکرویوهای روی پیشخوان در مدل های مختلف و رنگ های سفید، سیاه و استیل وجود دارند. می توان آنها را با یک کیت جفت کرد.
چرخه های پخت از پیش برنامه ریزی شده و سنسور پختن باعث گرم شدن مطلوب غذا و نوشیدنی شما با فشار دادن یک دکمه می شود. تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده باعث گرم کردن میان وعده هایی مانند ذرت می شود. سنسور پخت هم آماده شدن غذا را با نظارت بر بخار بررسی می کند و زمان پخت را تنظیم می نماید تا از پخت اضافی جلوگیری کند.
خرید مایکروویوهای روی پیشخوان

خوب است بدانید
قبل از خرید، فضای پیشخوان خود را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که اندازه مناسب را می خرید چون این مایکروویوها اندازه های مختلفی دارند.
خنک کننده نوشیدنی ها و یخدان

یکی از مشکلات معمول در یخچال‌هایی که کمتر مورد نظافت و رسیدگی قرار می گیرند، ایجاد بوی بد و نامطبوعی است که می‌تواند به تمام مواد غذایی که داخل یخچال نگهداری می‌شوند، منتقل شود. بنابراین به عنوان اولین راه جلوگیری از این مشکل باید در ظروف غذاها را در یخچال باز نگذارید.
در وهله اول بايد از ايجاد اين بو جلوگيري كنيم و قدم اول رسيدگي و تميز كردن مرتب قفسه‌ها و مواد داخل يخچال است. قرار دادن غذاها و مواد خوراكي در ظرف‌هاي در بسته نيز باعث كمتر ايجاد شدن اين بو مي‌شود. سعي كنيد هر 3-2‌روز يك‌بار به تمام قفسه‌هاي يخچال سر بزنيد و مراقب تاريخ مصرف مواد درون يخچال باشيد.موادي كه تاريخ انقضايشان نزديك است يا در آستانه خراب شدن هستند را خارج كرده و زودتر مصرف كنيد. اگر لك يا ذره‌اي از مواد غذايي به ديواره‌هاي يخچال باشد، سريع آن را تميز كنيد.
با رعايت تمام نكته‌ها بالاخره يخچال بعد از مدتي ممكن است بوي نامطبوعي بگيرد، براي برطرف شدن اين بو و تميزي يخچالتان اين روش‌ها را به شما پيشنهاد مي‌كنيم:
1-بهترین وسیله برای این کار استفاده از محلول جوش شیرین و آب گرم است به نسبت دوقاشق محلول جوش شیرین و یک لیتر آب، سپس آن را بوسیله اسفنج به تمام قسمتهای یخچال بکشید از جمله طبقه ها، جایخی ها و کشوهای میوه و حتی لاستیک دور درب یخچال. سپس با اسفنج مرطوب دیگری همراه با آب و پودر رختشویی تمیز کرده و با حوله ای نرم آنرا خشک کنید.
2-روش دیگر برای رفع بوی یخچال قرار دادن پودر ذغال داخل یخچال است و برای استفاده مجدد و بازیافت ذغال می توان هراز گاهی ذغال را دز قابلمه ای ریخته و روی شعله ای قرار داد و خوب گرم کرد تا مجدداً قابل استفاده شود.
3-در روشی دیگر می توان مقداری سرکه داغ درون یخچال قرار داد تا بوی بد از بین برود و البته لازم است که قبل از آن یخچال را خاموش نمود.
4-همچنین بوگیرهای مخصوص در بازار وجود دارد که جهت رفع بوی بد یخچال استفاده می شود.
5-در روشی دیگر می توان پنبه را به مقداری وانیل آغشته نموده و درون یخچال قرار داد تا علاوه بر از بین بردن بوی بد رایحه ی آن در یخچال پراکنده گردد.