با دقت بخوانید و خودتان قضاوت کنید.

خواص لیمو
لیمو میوه ای معجزه آسا جهت از بین بردن سلول های سرطانی است، که ده هزار بار قوی تر از شیمی درمانی می باشد. شرکت های دارو سازی با تولید داروهای مشابه مصنوعی آن سود زیادی به جیب می زنند.طعم لیمو لذت بخش بوده و اثرات وحشتناک شیمی درمانی را ندارد.

خواص لیمو
از این میوه به روش های مختلف می توان استفاده کرد : می توان آنرا به صورت مصرف گوشت ، افشره، نوشابه های آماده، شربت، شیرینی، غذا و... ، مصرف کرد.لیمو خواص بسیاری دارد، اما مهم ترین آن اثر بر روی کیست و تومورهاست .

خواص لیمو
خواص این میوه در درمان انواع سرطان ثابت شده است. همچنین به عنوان یک داروی ضد میکروب در مقابل عفونت های باکتریایی و قارچی و انگلهای داخلی و کرم ها موثر می باشد. لیمو تنظیم کننده فشار خون بیش از حد بالا، ضد افسردگی، استرس و اختلالات عصبی نیز هست.

خواص لیمو
این توضیحات از یکی از تولید کنندگان بزرگ دارو در جهان بدست آمده، که می گوید تست های آزمایشگاهی از سال ۱۹۷۰، نشان داده که عصاره لیمو در از بین بردن سلول های بدخیم در ۱۲ نوع سرطان شامل روده بزرگ ، پستان، پروستات، ریه و لوزالمعده… تاثیر دارد. و شگفت آور اینکه؛ این نوع از درمان با عصاره لیمو تنها سلول های سرطانی بدخیم را از بین برده و بر روی سلول های سالم تاثیری نمی گذارد.
طرز استفاده: پارچه را به محلول آغشته نموده و روی سطح مورد نظر بکشید و سپس محل مورد نظرتان را با آب بشوئید.

پاک کننده ی چند منظوره
▪ مواد لازم:
ـ چهار قاشق سودا
ـ یک لیتر آب
▪ موارد استفاده:
سطح روی کابینت و وسایل داخل یخچال، وسایل آشپزخانه
طرز استفاده: محلول را با پارچه تمیز نم‌دار به‌وسیله مورد نظر مالیده و سپس با یک دستمال خشک آن را پاک نمایید.

یک نوع پاک کننده بادوام
▪ مواد لازم
ـ نصف قاچ لیمو ترش
نصف فنجان پودر رختشویی
موارد کاربرد این پاک کننده: جهت زنگ زدگی‌ها و لکه‌های زنگ زده کاسه ظرفشوئی و کاسه‌های لعابی.
طرز استفاده: پودر را با لیمو ترش مخلوط نموده و به سطح بمالید و با آب شستشو دهید (برای سطوح از جنس سنگ مرمر یا گرانیت از این ماده استفاده نکنید)

نکاتی در مورد لکه زدایی

۱) جهت لکه گیری از وسایل چوبی از مقداری آب نمک غلیظ و یا خمیر دندان جهت پاک نمودن استفاده نموده و سپس آنرا خشک کنید .

۲) جهت لکه گیری دیوار های روغنی دستمال نخی که آغشته به محلول آب و کمی مایع پاک کننده است آنرا تمیز کرده و سپس آنرا خشک می نماییم .
دیوار گچی را با پارچه ی نمناک تمیز نکنید.

۳) جهت لکه گیری پنجره ها از محلول جوش شیرین و آب استفاده نمایید.