ظروف چینی به علت طرح های متنوع و زیبایی که دارند همیشه طرفداران خاص خود را دارند. اما نکته حائز اهمیت این است که طرح سرویس چینی همیشه مثل روز اول بماند و درخشش و زیبایی خود را حفظ کند.
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که طرح سرویس تان بعد از مدتی در اثر شسشتو و جابجایی کمرنگ و به اصطلاح بی روح شده باشد. چه بسا که هنگام خرید ظروف چینی از فروشندگان بابت خرید ظروفی که برای مصرف روزانه و شستشو در ماشین ظرفشویی مناسب باشند راهنمایی هم گرفته باشید، اما پس از مدتی متوجه شده اید که طرح و نقش روی ظروفتان مقاومت لازم در برابر شستشو در ماشین ظرفشویی و مصرف روزانه را ندارند.

سرویس چینی زرین
برای داشتن یک تجربه موفق خرید، پیشنهاد ما به شما خرید ظروفی است که با فناوری داخل لعابی دکور شده اند. سرویس چینی تولید شده با این فناوری را می توانید با خیال راحت برای مصرف روزانه خود استفاده کنید و در ماشین ظرفشویی بشوئید. در ایران سرویس چینی زرین از این فناوری بهره مند است.
حال به بررسی ویژگی های ظروف دکور شده با فناوری داخل لعابی می پردازیم:
در ظروف چینی دکور شده با این فن آوری، که در ایران انحصاراً توسط شرکت چینی زرین ایران تولید و عرضه می شود، لعاب مانند لایه ای شفاف و محافظ روی طرح ها و نقوش را می پوشاند که موجب درخشش فوق العاده نقوش روی ظروف چینی می شود و همچنین مقاومت آنها را در برابر شست و شو بسیار بالا می برد، بنابراین:
استفاده از مواد شوینده به هیچ وجه موجب آسیب دیدن نقوش آنها نخواهد شد و برای استفاده روزمره و شست و شوی مکرر در ماشین ظرفشویی کاملاً مناسبند.
این ظروف از سبک ترین و ظریف ترین ظروف چینی در جهان محسوب می گردند.
شفافیت به موازات فرمهای بدیع و زیبا و نقوش و طرح های دلنشین، زیبایی مضاعفی به این محصولات بخشیده است.
در نهایت طرح و نقش ظروف دکور شده به روش داخل لعابی در مقابل شستشو در ماشینهای ظرفشویی 100 درصد مقاوم بوده و درخشندگی و ثبات رنگ طرح ها به صورت مادام العمر تضمین گردیده است.

سرویس چینی زرین
پاسخ به این سوال که "چگونه ظروف چینی که با این فناوری ساخته شده اند را تشخیص دهیم؟" خالی از لطف نیست.
عبارات زیر در پشت ظروف چینی دکور شده به روش داخل لعابی مشخص می گردند:
برای سرویس چینی زرین طرح های طلادار : "Inglaze Decoration"  و "Dishwasher Safe"
برای سرویس چینی زرین طرح های بدون طلا : "Inglaze Decoration"  و "Microwave & Dishwasher Safe"

چنانچه قصد خرید سرویس چینی زرین دارید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خورجینک می توانید از تنوع بالای ظروف چینی موجود در سایت دیدن کنید و بنابر نیاز و سلیقه خود بهترین گزینه را سفارش دهید. سرویس چینی زرین مورد نظر شما در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.