فیسلر به عنوان بزرگترین کارخانه وسایل خانه و آشپزخانه، ۱۶۵ سال پیش (۱۸۴۵) توسط کارل فیلیپ فیسلر در آلمان پایه گذاری شد . تجارت خانوادگی او از سال ها پیش تاکنون ادامه یافته و در حال حاضر در هفتاد کشور دنیا نمایندگی دارد. جالب است بدانید در دنیا هر سه ثانیه یکبار یک محصول از برند جهانی فیسلر خریداری می شود .
فیسلر در ابتدا کسب وکار خود را در زمینه لوله کشی و اتصالات آغاز نمود ، اما مدتی بعد فیلد کاری خود را به آشپزخانه تغییر داد و تمرکز خود را به قابلمه و ماهی تابه اختصاص داد . و در سال ۱۹۵۳ توانست اولین زودپز با چندین دریچه کنترل را تولید کند .
در سال ۱۹۸۰ فیسلر باتولید اولین خط قابلمه های استیل ضد زنگ با دسته هایی فلزی که گرما را از خود عبور نمی داد (در واقع نارسانای گرما) در عرصه بازار بی رقیب شد .اینک فیسلر یکی از برند های پیشرو در ارائه ی وسایل آشپزخانه ی باکیفیت می باشد . در آسیا فیسلر بیشترین تقاضا را برای قابلمه و ماهی تابه دارد .
ماهی تابه های سرامیکی فیسلر ، با پوشش سرامیکی نچسب داخلی خود راحت و در عین حال بسیار مقاوم می باشند . این نوع از ماهی تابه ها تا دمای ۴۰۰ درجه سلسیوس مقاوم بوده و ضد خش می باشند.حتی ابزار آلات فلزی آشپزخانه مانند کارد نمی تواند به این ماهی تابه آسیبی وارد سازد . این ماهی تابه برای قرار گیری روی حرارت های بسیار بالا ساخته شده است .داخل آن مقیاس اندازه گیری برای آشپزی دقیق تر تعبیه شده است .