با توجه به مشغله های زندگی امروزی مدیریت زمان پیش از بیش اهمیت پیدا کرده است. شما چه تنها زندگی کنید یا در خانواده ای پرجمعیت نمیتوان نقش آشپزی را نادیده گرفت از طرفی هر روز چند وعده غذا پختن، شستشو، خرید، مراقبت از کودکان و... کار ساده ای نیست و ممکن است ساعت ها وقت شما را بگیرد. ما در این مقاله جند راه ساده را در راستای مدیریت زمان به شما عزیزان ارائه  میکنیم.
برنامه ریزی:
اهمیت بالای برنامه ریزی غیر قابل انکار است، ترجیحا اول صبح که از خواب بیدار میشوید تصمیم خود را بگیرید که میخواهید چه غذایی درست کنید. و لیستی از لوازم مورد نیاز خود تهیه کرده و با لیست به خرید بروید تا چیزی از قلم نیفتد که مجبور شوید دوباره خرید کنید.


قبل از غذا پختن مواد لازم را آماده کنید:
همیشه سعی کنید کمی غلات را در کابینت آشپزخانه ذخیره کنید، نگهداری سبزی شسته شده و گوشت ها ی تکه شده و مقداری نان داخل فریزر بسیار موثر خواهد بود.
اگر شاغل هستید فریزر خود را بیشتر پر کنید، پیازها راسرخ کنید، حبوبات را به صورت پخته شده در فریزر نگهداری کنید تا زمان کمتری را برای  آشپزی صرف کنید.


از لوازم برقی با کیفیت استفاده کنید:
بعد از فراهم کردن مواد اولیه ابزاری که با آن غذا طبخ میشود دارای اهمیت است. با پیشرفت تکنولوژی تولیدکنندگان لوازم برقی هم پشرفت چشمگیری داشته اند که  لوازم خانگی فلر با محصولات با کیفیت خود از تولیدکنندگان مطرح لوازم برقی بوده که با عرضه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب باعث محبوبیت این شرکت شده است.
پلوپز فلر با قابلیت پخت برنج، تهیه ته دیگ، حلیم، سوپ، فرنی، بخار پز و آرام پز کردن مواد غذایی، تهیه ماکارونی و پاستا، قابلیت گرم کردن مجدد برنج ابزاری کاربردی در آشپزخانه خواهد بود.
پلوپز های فلر دارای نمایشگر با کییفیت دیجیتال هستند و فیلتر روی د ربه طریقی متصل شده که به راحتی می‌توان آن را خارج کرد و تمیز نمود.
شما میتوانید برنج و یا غذای یگر خود را در پلوپز قرار دهید و با آرامش به کارهای دیگر خود برسید و یا حتی می تونید با نوشیدن چای دلنشینی که چای ساز فلر برایتان مهیا ساخته خستگی خود را در کنید.


صرفه جویی در زمان شستشو:
بهتر است هر ظرفی که کثیف می‌شود همان لحظه شسته شود که مجبور نباشید دوباره ظرف دیگری از داخل کابینت بردارید که بعدا مجبور شوید برای جابجایی آنها وقت بگذارید، این کار یک مزیت دیگر هم دارد که آلودگی زمان کمتری روی ظرف میماند و راحت تر تمیز می‌شود.
اگر غذایتان به هر دلیلی به ته ظرف چسبید حتما آن را داخل آب و کف بخیسانید و بعد بشورید تا سریعتر تمیز شود.
و اگر زمان کمی برای پخت غذا در اختیار دارید، غذاهایی که با یک قابلمه طبخ می‌شوند را انتخاب کنید تا مجبور نباشید برای شستن چند قابلمه وقت بگذارید.


زمانی که مهمان دارید:
حتما از روز قبل تصمیم خود را بگیرید که می‌خواهید چه غذایی درست کنید و مواد اولیه را از روز قبل تهیه کنید تا خرید وقت شما را تلف نکند.
اگر تعداد میهمان هایتان زیاد است از قهوه ساز یا چای ساز های با ظرفیت بالا استفاده کنید که آب جوش کافی داشته باشید،
ظرفیت چای ساز فلر بستگی به مدل آن معمولا از 1.2 تا 3 لیتر متغیر است که سرعت به جوش آمدن آب آن بستگی به توان مصرفی چای ساز دارد.
در مهمانی هر ظرفی که کثیف می‌شود بشورید تا جلوی دست و پایتان را نگیرد.
چند توصیه برای انتخاب پتو و تشک برقی مناسب
1.    قبل از خرید - باید مشخصات ، نقد و بررسی محصول را در صفحه وب سازنده یا فروشگاه مطالعه نماید و راهنمایهای مناسب را از فروشنده بگیرید.
2.    به سایز پتو یا تشک برقی توجه و آن را متناسب با نیاز خود انتخاب نماید
3.    سعی کنید محصولاتی را انتخاب نماید که تشک آن قابلیت جدا شدن روکش برای شستشو رو داشته باشد
4.    محصولاتی را خرید نمایید که دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر است.
5.    تشک یا پتو برقی را انتخاب نمایید که قابلیت تنظیم دما و خاموشی خودکار را داشته باشند.