معرفی برند مورفی ریچاردز

در سال 1935 وسایلی نظیر اتو بخار، تستر و لوازم پخت و پز این چنینی راه خود را به خانه های مردم باز کرد.البته این لوازم در ابتدا لاکچری حساب میشد و هر خانم خانه داری قادر به خرید این محصولات نبود.
این یک فرصت بود برای دونال مورفی به همراه چارلز ریچارد تا یک کارخانه ی لوازم الکترونیکی خانگی تاسیس کنند.مورفی به عنوان مهندس و ریچاردز به عنوان مسوول فروش مشغول به کار شدند.

در 8 جولای سال 1936 شرکت خود را ثبت کرده و محصولات برقی، گازی و لوازم رادیویی و تلوزیونی را تولید میکردند.
دربرحه ی جنگ جهانی دوم، این شرکت طی قرار دادی با دولت به ساخت لوازم هواپیما روی آورد.سپس تصمیم به گسترش محصولات و گستردگی کار گرفته شد و نواحی بیشتری را تحت پوشش قرار داد.

در سال 1950 با دیده شدن برند و محصولات تصمیم به گسترش کار و شاخه های کار گرفتند .

تولید اتو در اولویت ساخت قرار گرفت. از یک طراحی جدید با استفاده ای آسان و راحت و همه پسند استفاده کردند.این اتو ها محزن بخار مجزای خودش را داشت و تا 25 دقیقه بخار برای انجام کار تولید میکرد.

در سال 1960 دونال مورفی سهم خود را فروخته و چارلز ریچاردز در سال 1961 شرکت را به تجارت لوازم بومی هدایت کرد.مدیر اجرایی جدید یعنی ویلیس راکسبرگ تصمیم بر تمرکز بیشتر روی لوازم بومی بزرگتر گرفت.

در سال 1961کارخانه ی دوم در شهر Dundee تاسیس شد.

در سال 1972 برند مورفی ریچاردز جزو تولید کنندگان بزرگ لوازم برقی معرفی شد. 45 میلیون محصول مختلف در خانه های مردم بریتانیا بود.

دو سال بعد گروه با شرکت شریبر فورنیچر ادغام شد ولی دو کمپانی به صورت مجزا فعالیت میکردند.

نوآوری های بسیاری در سال 1990 در شرکت به وجود آمد و در لوازمی مانند  اتو بخار، قهوه ساز،  تستر نان، سرخ کن ، کتری برقی مورفی ریچاردز زبانزد خاص و عام شد.تمامی آیتم های بالا در فروشگاه های بریتانیا جزو حرفه ای ترین مدل ها در برند های موجود بود.

در حال حاضر برند مورفی ریچاردز در حال رقابت با برند های دیگر است تا جایگاه خود را در بازار داشته باشد و با آوردن نوآوری در محصولات و بسته به نیاز های عمده مشتریان خود همیشه مورفی ریچاردز را نسبت به رقبا متمایز میکند.
در حال حاضر در کشور انگلیس برند مورفی ریچاردز نسبت به باقی برند های دیگر از محبوبیت بیشتری برخورداری است و مردم استقبال خوبی میکنند.
محصولات مورفی ریچاردز خاص هستند و خود را با نوآوری پیش میبرند و مدام برنامه های کاری خود را در آینده نظارت میکند تا به خاص بودن برندش افزوده و خود را نسبت به بقیه متمایز کند.