گروه صنعتي ناب استيل(سهامي خاص) با تجربه 30 ساله، در صنعت قاشق چنگال و كارد استيل كشور پيشرو می باشد.
اين گروه در سال 1362 تأسيس و همزمان نسبت به خريد تكنولوژي و تأمين ماشين آلات مطابق استاندارد Solingen آلمان اقدام نموده و براي اطمينان از كيفيت، مواد اوليه مصرفي خود را از بهترين انواع فولاد ضد زنگ و از معتبر ترين منابع توليدي در اروپا با استاندارد بين المللي ISO 8442 تهيه مي كند. همچنين متخصصين واحد كنترل كيفيت بر تمام مراحل توليد و 100% محصولات نظارت كامل دارند.
عمليات پوليش سطوح محصولات با ماشين آلات اتوماتيك آلماني، عمليات آب كاري با طلاي 24 عيار و با ماشين آلات و دانش فني كشور آلمان انجام مي پذيرد. در ضمن با عمليات حرارتي خاصي تيزي لبه برشي كاردها پايدار گشته كه اين از مزاياي منحصر به فرد كاردهاي توليدي اين شركت است. كليه محصولات اين شركت قابليت شستشو در ماشين ظرفشوئي را دارند، لذا اين اطمينان به مشتريان محترم داده مي شود كه انواع سرويس قاشق و كارد ناب استيل مطابق استاندارد هاي روز كشور آلمان توليد مي گردند.
واحد توليدي گروه صنعتي ناب استيل با همياري 150 نيرو شامل مديران متخصص، مهندسين، كارشناسان فني و تكنسين ها در سه كارخانه واقع در شهرك صنعتي سلمان شهر و شهرك صنعتي مرزن آباد و شهرستان عباس آباد فعاليت دارد. با توجه به توان فني بالاي مجموعه، از سال 1385 توليد و عرضه محصولات بزرگ آشپزخانه شامل انواع هود شومينه اي، گاز صفحه اي توكار و فر گازي و برقي توكار آغاز گرديده است و توجه ويژه متخصصين شركت به طراحي و كيفيت در اين محصولات سبب نفوذ سريع نام تجاري شركت در بازار داخل شده است.