از جابجا کردن اثاثیه تا جابجایی اثاث چندمنظوره، نکاتی که می توانید در یک روز انجام دهید.

0
1-اثاثیه خود را جابجا کنید:
شاید به خاطر نما، فضای شما آشفته به نظر برسد. از شریک، اعضای خانواده یا هم کلاسی خود بخواهید تا در جابجا کردن اثاثیه به شما کمک کنند تا اتاق نشیمن حالت بهتری بگیرد. در این خانه East Hampton، طراحی به نام بانی ویلیامز اتاق اصلی را تبدیل به دو منطقه نشستن کرد تا احساس بهتری ایجاد کند.

1
2-چندمنظوره فکر کنید:
بسیاری از اثاثیه یا وسایل و دکور شما می توانند دو منظوره باشند. این کار می تواند فضا را دوبرابر کند یا جایی برای ذخیره کتابها ایجاد نماید. یا مانند این نمونه در مزرعه نیوانگلند که توسط نیات مک براید و کاری مک کاب طراحی شده که یک صندوق به عنوان میز قهوه خوری به کار رفته است اما می توان پتو و بالش را نیز در آن قرار داد.

2
3-یک سینی قرار دهید:
سینی تزئینی به شما کمک می کند فضای خود را مرتب کنید و جایی برای وسایلی مانند کنترل تلویزیون، کتاب، مجله و سایر چیزها فراهم می کند. در این نمونه Lattingtown، نیویورک، طراحی به نام مگ براف یک سینی اضافه کرده تا سطح میز بزرگ را بشکند.

3
4-از میز خود استفاده کنید:
اگر توده ای از مجلات، کتاب ها و سایر چیزهای غیرمتفرقه دارید، زمان آن است که موارد غیرضروری را بردارید و بقیه را به صورت منظم در میز خود قرار دهید. اگر میز شما یک طبقه پایینی دارد، کتاب ها یا سبد پر از وسایل را توی آن بگذارید، مثلا نمونه در Lake Forest در ایلی نویز که توسط روتی سامرز طراحی شده است.
 4
5-قفسه های هوشمند نصب کنید:
قفسه های کتاب یا سیال جایی بیشتری برای قراردادن اشیاء به شما می دهند. در استودیوی آندرو استورات در نیویورک، دیواری از قفسه ها برای این منظور به کار رفته است.

5