می خواهید فضای کوچک اتاق نشیمن شما بزرگ به نظر برسد؟ این نکات به شما کمک می کنند

1-میز قهوه خوری با فضای ذخیره زیاد
هر قدر که میز ساده به نظر برسد، اگر می خواهید اتاق نشیمن شما ظرفیتی بیش از دو برابر ظرفیت خود داشته باشد، باید بعضی چیزها را انبار کنید. ملافه ها و بالش ها را کجا می گذارید؟ روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد: می توانید میزی با جای ذخیره داشته پنهان یا قفسه برای پنهان کردن اشیاء داشته باشید. اما بهترین گزینه چیست؟ یک میز بزرگ مانند میز دیود لیتر که قیمت آن 1099 دلار است.
2-نیمکت ها
کاناپه ها نباید کهنه و رنگ و رو رفته باشند. به علاوه، مفیدترین وسیله ای هستند که شما می توانید بخرید، مخصوصا اگر به اندازه کافی خوش شانس نباشید که اتاق مهمان داشته باشید. اگر میهمانی برای ماندن کنار شما می آید، تفاوت بین خوابیدن روی کاناپه و تخت سفری بسیار زیاد است. کاناپه های Sarah Sleper گزینه مناسبی هستند که باید روی آنها کار کرد. نمونه Berin day & night قیمت بالاتری دارد اما بسیار راحت است.
3-میزهای کناری که در زمان نشستن، دوتا می شوند

3
برای خانم های میزبان مشتاق که فضای کمی دارند، میزهایی که در زمان نشستن دو بابر می شوند، حتما برای اتاق چندمنظوره لازم هستند. اگر فقط چند مهمان دارید یا میهمانی بیشتر سرپا برگزار می شود نه نشسته، این ها سطح صافی برای نوشیدنی ها فراهم می کنند. اما اگر در انتهای شب کسی بخواهد روی صندلی بنشیند می تواند از آنها استفاده کند.
4-میز بازشو
اگر اتاق غذاخوری شما کوچک است اما می خواهید میزبان میهمانی شام باشید، میزهای بازشو یک راه حل مناسب هستند: این میزها برای شام خوردن گروهی از افراد در شب کافی هستند اما می توانند به اندازه کافی بزرگ شوند تا به کل گروه سرویس دهند. با مرتب کردن فوری اتاق، یک میز نهارخوری مناسب خواهید داشت و نباید نگران چیزی باشید. میز IKEA نسبتا کوچک است و به ندرت بزرگتر از یک کنسول است؛ میز گرد Alice Dining هم مدرن و زیباست.
5-صندلی های منظم

5
کاناپه های چندقسمتی می توانند انعطاف پذیری بیشتری فراهم کنند: می توانید قطعات را جدا کنید تا چندین منطقه نشستن ایجاد کنید یا می توانید آنها را کنار هم بگذارید تا یک کاناپه بزرگ و راحت برای تماشای تلویزیون ایجاد شود. و اگر بخواهید در زمان میهمانی شام آن را از سر راه بردارید، بسیار ساده است. نمونه Thayer Cogging هم سه گزینه برای ترکیب و تناسب ایجاد می کند از جمله SODERHMn که زیاد هم گران نیست.
6-تقسیم کننده اتاق
نه آن تقسیم کننده های بزرگ که در محل کار خود مشاهده می کنید: بلکه می توانید نمونه ای کلاسیک و زیبا انتخاب کنید که متناسب دکور شما باشد. لازم نیست همیشه آنها را بیرون بگذارید و قرار گرفتن این صفحات در امتداد دیوار بلند، جالب به نظر می رسند. اما وقتی بخواهید اتاق نشیمن خود را به بخش های غذاخوری و بازی تقسیم کنید، گزینه مناسبی است. ما نمونه Weathered Oak Screen را دوست داریم (1119 دلار) یا نمونه 4 Panel Shoji که قیمت مناسبی دارد (107 دلار).