0
فضای پیشخوان ، یکی از باارزش ترین مکان ها در تمام خانه شما است. نه تنها شما نیاز به مکانی برای پخت و پز دارید ، بلکه فضای اپن اغلب به عنوان جایی برای قرار دادن لوازم و وسایل روزمره می باشد. در اینجا نحوه استفاده از هر اینچ آن را به شما میگوییم و در عین که آشپزخانه ای را ایجاد می کنیم که شیک نیز به نظر می رسد.

1. قوطی های زیبا را انتخاب کنید.
اگر شما یک نانوای مشتاق هستید که از داشتن دسترسی آسان به شکرها و آردهای خود لذت می برد (یا یک مادر لاغر که لازم داره به وسایل دسترسی داشته باشه ) خوبه که قسمتی از فضای پیشخوان را به وسایلی که زیاد مورد استفاده قرار میگیرد اختصاص دهید. اما رها کردن آن ها در بسته بندی اصلی خود تنها موجب یک منظره به هم ریخته می شود. Joan در کتاب "برای عشق ورزیدن به یک خانه" برای ایجاد روحیه ، مواد غذایی را از قوطی خارج نموده و در ظرف های شیشه ای زیبا جای داده است ، اما قوطی های ضد زنگ مات (مانند این ها ) می توانند این حس را در شما القاء نمایند که حتی بیشتر نیاز به تمیز کردن دارند.

1

2. گروه بندی چنین اقلامی برای ایجاد یک احساس منسجم و تعمدی
Marian در کتاب "خانم دانه خردل" ، شیوه های ذخیره سازی هوشمند و طراحی هوشمندانه را توسط لایه بندی تخته های برش در مقابل صفحه محافظ در مقابل رطوبت آن آزموده و از یک سینی سفید زیبا به جای ظروف بزرگ ، ادویه جات ، ترشی جات و روغن زیتون استفاده کرده است. هنگامی که شما اختصاص دادن بخشی از پیشخوان خود به ابزارهایی که با اغلب شتاب از آن ها استفاده می کنید را ترجیح می دهید ، یک سینی می تواند به صورت جادویی این فضا را از صورت شلوغ به تزئین منظمی تبدیل نماید.

3. استفاده از کشوهایتان برای برخی از سازمان دهنده های مفید
زمانی که فضای پیشخوان محدود باشد ، کشوها و کابینت ها مفیدتر می شوند ( و برای استفاده فریبنده تر می گردند ) ، آن هم توسط ایجاد آن ها با راه حل های ذخیره سازی هوشمندانه. آیتم هایی مانند قالبی در کشوی چاقوها یا دندانه دار کردن ظروف ادویه می توانند نقطه مفید جدیدی را برای چیزهای که قبلا تنها در پیشخوان یافت می شدند ، پیدا کنند. آن ها هنوز هم برای دسترسی آسان هستند ، اما شما فضای آمادگی مورد نیاز زیادی را آزاد می کنید.

3

4. از یک آبچکان نواری استفاده کنید
این راه حل ساده مزیت عمده ای از بخشی از پیشخوان های شما را حاصل می کند که شما احتمالا به ندرت در نظر می گیرید : دو طرف. Janette ، یک وبلاگ نویس درباره" 2 فصل" ، نشان می دهد که نصب این قلاب ظروف آسان است و چند قلاب S برای آویزان کردن ظروف و تابه ( که این روش را نیز کاملا دوست داشتنی نشان می دهد ) مناسب می باشند. فواید : این نوار میله ای در محدوده وسیعی از دو انتها ایجاد شده همچنین مطابق با دکور شما است.

4

5. قرار دادن یک استند قالبی نزدیک سینک
در یک حرکت کاملا خلاقانه ، وبلاگ نویس Liz Marie صابون ها و دستمال های درون سینک را بر روی یک استند قالبی ( با یک میله زیبا برای نصب شدن ! ) بالا برده است. این استند یک حس لامسه زیبا را افزوده و موجب یک پیشخوان دو طبقه می شود ، بنابراین پاک کننده ها همیشه دم دست نیستند.


6. انتخاب یک تستر زیبا
ذخیره سازی لوازمی که هر روز استفاده می کنید می تواند یک دردسر بزرگ باشد ، بنابراین اگر شما مجبورید فضای پیشخوان را به یک اجاق توستر اختصاص دهید ، مطمئن شوید که یکی از مواردی باشد که شما به دنبالش هستید. اگر یک رنگ یا شکل مورد علاقه داشته باشد ، شما به احتمال زیاد آن دستگاه ( و منطقه اطراف آن ) را تمیز و مرتب حفظ می کنید.

7. و انتخاب ظروف متناسب
در حالی که شما در آن هستید ، اگر شما سطل ، کف گیر و ابزارهای دیگر را در یک قوطی در نزدیکی اجاق گاز مرتب کنید ، نسخه هایی انتخاب می شوند که در یک گروه برای ایجاد یک حس نزدیکی به یکدیگر خوب به نظر می رسند ، حتی زمانی که آن ها را نمی خواهید. برای شما فوایدی حاصل می شود اگر بتوانید ابزار مورد علاقه خود را نیز مطابق با لوازم برقی آشپزخانه خود دریافت نمایید ؛ هیچ چیزی نیست که بگوید کاملا " منظم و شیک" همانند تک رنگ بودن است.

7

8. صفحه محافظ سینک تان را محکم تر نمایید.
نگه دارنده های چاقوی مغناطیسی ایده جدیدی نیست ، اما طراحی براق آن ها و همچنین حس ذخیره سازی شان تخفیف داده نشده است. یک میله پرده و یا آبچکان نواری به این منظور می تواند تعبیه شود و لیوان ها و آبچکان های گرافیکی خود را نمایش دهید ( مانند ایده Anna